Dom dla dużej rodziny także dwupokoleniowy

Opis lokalizacji: spokojna, ślepa uliczka
Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu dla dużej rodziny, także dwupokoleniowej o powierzchni całkowitej około 320 m2 budowanego i wykończonego solidnie - dla siebie, w cichej i spokojnej części Imielina, w "ślepej" spokojnej uliczce. Pięknie zagospodarowany ogród na który z jadalni bezpośrednio wychodzi taras, dobrze przemyślane rozmieszczenie powierzchni sypialnianych, czy dodatkowa powierzchnia do adaptacji na strychu to główne atuty tej nieruchomości.
Miejsce idealne dla dużej rodziny a także dla rodziny chcącej mieszkać z rodzicami, by móc wzajemnie sobie pomagać.

Układ domu:
Na pierwszym poziomie, mieszkanie ma prawie 102 m2 do tego część gospodarcza to około 50 m2. Z przestronnego holu wchodzimy dwuskrzydłowymi drzwiami do pięknego salonu i jadalni połączonej z kuchnią. Przy kuchni niezwykle praktyczne pomieszczenie spiżarni. Kolejne drzwi zaprowadzą nas do kotłowni z której możemy dostać się do ogrzewanego dwustanowiskowego garażu z częścią wydzieloną na warsztat. Ale to nie wszystkie pomieszczenia na tym poziomie. W drugiej części holu ukryta przed zgiełkiem domu jest sypialnia i łazienka z prysznicem.
Drugi poziom to aż 167 m2 powierzchni mieszkalnej i może on stanowić oddzielne mieszkanie. Składa się z pięknej głównej sypialni z garderobą i tarasem oraz jeszcze z trzech innych pokoi które mogą być sypialniami. Jeden z nim może zostać z łatwością zmieniony w kuchnię lub pokój kąpielowy (pociągnięte wszystkie przyłącza). Na tym poziomi poza sypialniami został zaprojektowany komfortowy salon z kominkiem. Oczywiście właściciele nie zapomnieli na tym poziomie o łazience, tym razem z wanną.
Nad drugim poziomem znajduje się wysoki strych, który może zostać zaadaptowany na kolejne pomieszczenia mieszkalne. 

Dodatkowe zalety: pierwszy właściciel, dom budowany solidnie dla siebie, z dobrej jakości materiałów, od samego początku doglądany podczas budowy cicha i spokojna okolica, w bocznej ślepej uliczce z ograniczonym ruchem samochodowym, funkcjonalny rozkład (bardzo duży wachlarz możliwości aranżacyjnych domu), prawie 270 m2 powierzchni użytkowej, możliwość zamieszkania domu przez 2 rodziny (dom wielopokoleniowy), stosunkowo wysoki standard wykończenia i możliwość zamieszkania nawet od razu lub przy niewielkim nakładzie finansowym (odświeżenie mieszkania), duża ilość okien (dużo światła w mieszkaniu a jednocześnie niewielka ekspozycja mieszkania na widok z zewnątrz i do wewnątrz), dom zabezpieczony żaluzjami antywłamaniowymi, alarm, automatyczna brama wjazdowa, domofon przy furtce, dobry piec gazowy dwufunkcyjny - bardzo niskie koszty ogrzewania nawet w mroźne zimy, dodatkowo na górze kominek, podwójny ogrzewany garaż w bryle domu oraz dodatkowo garaż wolnostojący, duża działka 1200 m2 (prostokąt), zagospodarowany i świetnie utrzymany ogród z pięknymi nasadzeniami, bezpośrednia bliskość centrum Imielina oraz tras wylotowych na teren całego Śląska, 
Dom w stanie dobrym, do lekkiego odświeżenia (malowanie), ewentualnie na drugim poziomie pomieszczenie przygotowane na kuchnie do własnej aranżacji. 

Polecam i zapraszam na prezentację!

 

Cena: 690 000,00 zł

Cena 1m2: 2 163,00 zł

Pow. domu: 319,00 m2

Pow. mieszk.: 269,00 m2

Pow. działki: 1200,00 m2

Typ zabudowy: wolnostojący

Typ własności: własność

Stan domu: do zamieszkania

Lb. sypialni: 6

Status: Projekt (do sprawdzenia)

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 8

Rok budowy: 2005